Przenieś się w świat wirtualnych psów.

Tak samo jak w normalnym życiu, tyle że zmyślone.


#1 2011-01-25 20:33:16

 Messirama

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 87
Punktów :   
WWW

Jak zdobyć daną rangę?

Otóż na pewno niektórym chodziło po głowie,jak zdobyć na przykład moderatora(przyjaciela forum) albo rangi specjalne.

Przyjaciel forum-Tą rangę może dostać osoba która coś zrobiła dla forum informując mnie na PW o swoich pomysłach.Czyli na przykład zrobiła obrazek na logo forum,reklamuje nas na top listach i wypala,coś co weszło w forum między nas.

Pomocnik Admina-Inaczej moderator. Tą rangę mogę dać tylko komuś, kto jest lojalny i poznam to nie przez posty, tylko przez różne sytuacje. Na przykład nie zawiedzie mnie jeżeli ma zrobić logo forum i tym podobne. Można robić to dobrowolnie, ale wtedy jest większa szansa na rangę przyjaciela forum, niż pomocnik admina. W sytuacjach zrobienia logo w prośbie można nim zostać, ale takich zleceń musi być bardzo dużo.

Administrator-Może być tylko jeden.Jedynie gdy mnie nie będzie osoba która jest pomocnikiem admina lub jedynie bardzo mi zaufana może nim być na okres czasowy.


http://img269.imageshack.us/img269/5582/piesss.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wr.pun.pl www.tibia.pun.pl www.wwegame-gra.pun.pl www.warzywko.pun.pl www.haxmetin2.pun.pl